• Свеж
Фиока За Олеснување Дрво Мобилен Кабинет За Странични Датотеки

Фиока За Олеснување Дрво Мобилен Кабинет За Странични Датотеки

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Вовед : оваа Количка Со 7 Фиоки има лизгачки фиоки за лесно достапно складирање во вашата домашна канцеларија, кујна или занаетчиска просторија. Опционални тркалца за заклучување за да ги користат со или без тркалца за стационарно или складирање на мобилност.Карактеристики : 1. Цврста и издржлива конструкција : Конструирана од посилен материјал обезбедува подобар носивост2. Мултифункционални полици за складирање - 7 фиоки кабинетот користи како комода или само кабинет за складирање3. 2 ПАРЧИЊА 360°тркала : Отстранливи тркала за стационарни или мобилност4. Лесен за одржување : оваа рустикална полица може совршено да се совпадне со кој било друг мебел во вашата куќаспецификации : 1. Материјал на производот : 1,5 см П2 Густина Одбор 1,2 см П2 Густина Одбор2. Боја На Производот : Темно Орев 3. Димензии на производот : (19,29 х 15,75 х 35,43)" / (49 х 40 х 90)см (Л х ш х Х)4. Внатрешен Дијаметар На Фиоката : (15,87 х 13,98 х 2,95) " / (40,3 х 35,5 х 7,5) см (В х д х Х)5. Висина на тркалото : 1.97 " / 5cm Package Вклучува : 1 x Кабинет За Датотеки Пространи фиоки сместуваат датотеки со букви и правни димензии. Нашиот канцелариски кабинет доаѓа со 4 тркалачки тркалца кои можат непречено да се тркалаат и на дрвениот под и на тепихот. Изграден од посилен материјал обезбедува подобро носење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата