• Свеж
уојозна Ограда Носилки Затегнувач Цедилка Синџир-Тешки Ограда Извлекувач Енергија Поправка Алатка За Стока Штала Фарма Мечување Поправка-47.25 Капацитет На Синџиро

уојозна Ограда Носилки Затегнувач Цедилка Синџир-Тешки Ограда Извлекувач Енергија Поправка Алатка За Стока Штала Фарма Мечување

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

алатката за затегнување на жица за цедалка за ограда е изработена од висококвалитетен јаглероден челик,Нашата Носилка за Ограда е професионална Цинк отпорна на ' рѓа 47,24" челичен синџир со кука за сидро и вилица за држење, со висококвалитетни фрлени раце за одење и зграпчувања, рачка што не се лизга,дизајн за заштеда на Труд / голема моќ за работа без напор,извлекувачот на тешката ограда може да ја задржи напнатоста до 2200 килограми/1000 кг. Лесно вртете се за работа со лева и десна рака,силна градежна цврста и стабилна цврста за да трае, таа е погодна за фарма за штала за добиток за поправка на бодликави или мазни жици. . Спецификација : . Материјал : цинк импрегниран челик. Максимален Капацитет На Притисок : 1000 кг/2200 ФУНТИ. Големина На Пакетот : Прибл. 13 "х 4.7" х 2.4". Должина на синџирот : 1,2 м/47,25'. . Пакетот Вклучува : . 1 х Синџир Ограда Цедилка Тешки Јаглероден Челик Структура - оваа ограда жица извлекувач е направен од силна јаглероден челик изградба, со висок квалитет фрлија одење оружје и зграпчува, цврста и стабилна, цврста да трае. Силен цедилка За ограда Со Тешка фарма за Влечење е опремена со професионален Жолт цинк синџир долг 47,25 инчи/1,2 метри со кука за сидро на едниот крај и вилица за држење на другиот крај; Држи напнатост до 2200 фунти/1000 кг. Компатибилен - нашиот затегнувач за носилки за жица може да се користи на обична или бодликава жица. Погоден за жица со максимален дијаметар од 1,5 мм до 6,0 мм. Дизајн На Рачката за заштеда На труд - оваа алатка за влечење жица на оградата е во согласност со моќниот принцип на рачката, практично работење, лесно вртење за работа со лева и десна рака.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата