• Свеж
ТИС 536мб Машински Раб На Тркалото + Qty 1

ТИС 536мб Машински Раб На Тркалото + Qty 1

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Излезете на улиците во прекрасен, лош стил со тркалото ТИС 536МБ. Со длабок конкавен профил, плус огледало обработено лице и усна, истакнато со сјајни црни акценти, овој раб остава впечаток. За тркало со еднакви делови и софистицираност, TIS 536 MB е оној. Брендот ТИС (Силен Дваесет Инчи) обединува цела култура. "20" во името се однесува на тркалото од 20 инчи користи статусен симбол или знак за прифаќање во урбаната сцена уште во 1997 година. Но, ОВА е многу повеќе од бренд; тоа е значка на гордост во славните и уличните сцени. 22x9 TIS 536 MB Обработени Тркало раб +40 5 X120 Quty 1.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата