• Свеж
2xl Режисер У Слешер Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

2xl Режисер У Слешер Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 223.52
Стока
Достапно е за нарачката

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс Маица во Стилот На вратот На екипажот Ux Slasher го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Режисерски Стил На Слешер отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата