• Свеж
Корпа за отпадоци со Капак, Канта За Ѓубре Со Корпа За Отпадоци Ароматерапија Дифузор Дизајн

Корпа за отпадоци со Капак, Канта За Ѓубре Со Корпа За Отпадоци Ароматерапија Дифузор Дизајн

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

1.●Применливо За Повеќе Модели●големината на мини корпата за отпадоци од автомобил е 7.87*3.14*3.14, што може подобро да го искористи слободниот простор во автомобилот и може да биде погоден за автомобили, камиони, Теренци, комбиња или други возила држач за чаши за централна конзола и рамка на страничната врата. Покрај тоа, можете да ги поставите и на работната површина во канцеларија, кујна, дневна соба, спална соба. 2.●Намалете го необичниот мирис ● Дизајнирајте жлеб на капакот на корпата за отпадоци од автомобилот за да ја поставите таблетата за ароматерапија, извадете го малиот црн капак внатре во капакот за да ја ставите таблетата за ароматерапија, има воздушни дупки од надворешната страна на капакот, овој дизајн не само што може да го изолира создавањето ѓубре во исто време, може да испушти и мирис од дупката; внимателно избрани таблети за ароматерапија со 3 вкусови на келн, океан и темјан, секоја таблета за ароматерапија може да се користи околу половина година. 3.●Лесен за употреба ● заоблениот дизајн го прави поудобно да се фати корпата за отпадоци од возилото и поцврсто е заглавена во рамката на страничната врата, овој држач за чаши за корпи за отпадоци со копче што се појавува, можете да ја отворите и затворите корпата за отпадоци со само еден допир, Ѓубрето оди во кантата за ѓубре во автомобилот кога е вклучена и исклучена. 4.€Abs материјал} оваа мини корпа за отпадоци за автомобил е изработена од еколошка пластика, издржливоста и работниот век исто така се значително подобрени, мини каросеријата е поцврста, а внатрешната мазна површина е попогодна за чистење, неколку секунди, корпата За отпадоци Чисти како нова. 5.①Повеќенаменска

Особините

Најдобрите понуди во категоријата