• Свеж
КУКЛЕНА КОМПАНИЈА: МОИТЕ ПРВИ КУКЛИ: ШИМПАНЗО

КУКЛЕНА КОМПАНИЈА: МОИТЕ ПРВИ КУКЛИ: ШИМПАНЗО

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Дизајниран специјално за мали раце и големи насмевки, постојано популарната моја прва колекција Кукли. Погоден од раѓање и изработен од супер меки материјали тестирани според највисоките безбедносни стандарди, ова се совршена почетна кукла и прават прекрасен додаток на времето на приказната. Лесна за употреба и достапна, оваа шармантна колекција ја поттикнува имагинацијата и креативната игра. Истражете ја џунглата со нашата кукла Шимпанза. Со своите експресивни карактеристики и жив дизајн, ова работи особено добро кога се комбинира со други сафари ликови. Со реални везени очи и прекрасни карактеристики, тие прават прекрасно забавен додаток на времето на приказната и совршената почетна кукла. Изработени од супер меки материјали со реални везени очи и прекрасни карактеристики, тие прават прекрасен додаток за време на игра и се совршена почетна кукла. Може да го користат деца или мали возрасни раце. Погоден од раѓање со надзор на возрасни. Просечни димензии-Висина : 31см х Ширина : 16см х Должина : 7см.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата