• Свеж
Веки Кујна 3д Налепници ЗА Плочки САМОСТОЈНА Тв Кабинет Дневна Соба Водоотпорни Самолепливи Ѕидни Налепници За Вашата Соба

Веки Кујна 3д Налепници ЗА Плочки САМОСТОЈНА Тв Кабинет Дневна Соба Водоотпорни Самолепливи Ѕидни Налепници За Вашата Соба

DEN 1231.84
Стока
Достапно е за нарачката

Кујна 10pc 3d Налепници За Кристални Плочки DIY Тв Кабинет Дневна Соба Водоотпорни Самолепливи Ѕидни Налепници За Вашата Соба Опис : Материјал : висококвалитетни Водоотпорни Димензии На хартиени производи Lx Wx H : прикажи Од пакетот Со Големина На Табелата Содржи : 1 сет од 3d налепници за кристални плочки Материјал : Хлорид,Самолеплив : Отстранливата Налепница За Грб Има Пресечени Мрежни Линии За Лесно Мерење И ПОСТАВУВАЊЕ, Лесно За Вас Да Креирате Нов Изглед Или ПОПРАВКА На Изгледот На Сите Постоечки Мазни Површини. Излупете И Држете Лесно : Може Да Се Залепи На Сите Мазни Површини, Ѕидови, Мебел, Плочки, Огледала И Прозорци, Еднократно Без Да Оставите Оштетување Или Остаток. Функција : Може Да Се Примени На Сите Чисти Мазни Површини : Ѕидови, Мебел, Плочки, Огледала И Прозорци. Големина : Деталната Слика Ќе Ја Специфицира Големината И Должината На Налепницата На Ѕидот. Прилика : Украсете Внатрешни Ѕидови, Канцеларија, Бања, Прозорци Од Домот, Студентска Соба, Салон За Убавина И Берберница.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата