• Свеж
Инктастична Симпатична Патка Облека За Бебиња Подарок Фустан За Девојче

Инктастична Симпатична Патка Облека За Бебиња Подарок Фустан За Девојче

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Симпатична патка за бебе момче или девојче На Фустан За Новороденчиња. Вашето малечко ќе биде преслатко и удобно во овој 100% чешлан памучен фустан од 1х1 бебешко ребро! Фустан За Новороденчиња. Инктастична Симпатична Патка Облека За Бебиња Фустан За Новороденчиња Женски Бел 12 Месеци. Облека За Фустан За Новороденчиња од патка за девојче или бебе. Вашето малечко ќе биде преслатко и удобно во овој 100% чешлан памучен фустан од 1х1 бебешко ребро!. Конструкција на страничен спој за исклучителен квалитет и издржливост. Хедер е 88/12 чешлан памук/полиестер. животни фарма деца hws.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата