• Свеж
Велоцираптор Нахрани Ме И Кажи Ми Дека Сум Прилично Диносаурус Смешни Круг Нерѓосувачки Челик 5оз Колбас За Пиење Колба

Велоцираптор Нахрани Ме И Кажи Ми Дека Сум Прилично Диносаурус Смешни Круг Нерѓосувачки Челик 5оз Колбас За Пиење Колба

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

За Производот : никогаш не знаете кога можеби ќе ви треба свињи за собирање на вашиот омилен пијалок. Останете подготвени со оваа класична колба за колкови од нерѓосувачки челик. Металот е доволно цврст и издржлив за да патува со вас во текот на денот, додека капачето се навртува цврсто за перформанси без истекување. Во меѓувреме, централната графика со врв од смола од едната страна, осигурува дека никој "случајно" не го греши вашиот пијалок за нивниот. Без разлика дали барате совршен подарок за вашата свадбена забава или само барате да го зголемите нивото на вашата прекрасност, оваа колба е класичен избор со личен пресврт. Приближно 3,6" (9,1 см) х 4,0" (10,2 см) х 1,0 " (2,5 см) во големина. За Дизајнот : И Велоцирапторите имаат чувства! Никогаш не знаете кога можеби ќе ви треба свињи за собирање на вашиот омилен пијалок. Останете подготвени со оваа класична колба за колкови од нерѓосувачки челик. Без разлика дали барате совршен подарок за вашата свадбена забава или само барате да го зголемите нивото на вашата прекрасност, оваа колба е класичен избор со личен пресврт. Металот е доволно цврст и издржлив за да патува со вас во текот на денот, додека капачето се навртува цврсто за перформанси без истекување. Во меѓувреме, централната графика со врв од смола од едната страна, осигурува дека никој "случајно" не го греши вашиот пијалок за нивниот. Изграден од нерѓосувачки челик. Приближно 3,6" (9,1 см) х 4,0" (10,2 см) х 1,0" (2,5 см) во големина. Сите креативни внатрешни дизајни се применуваат. Со други зборови нелиценциран. Графика И Повеќе производ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата