• Свеж
Патент Извлекувач Глава Патент Лизгач Глава Патент Лизгач Занаети За Шиење Сврзувачки Елементи Патент Извлекувач Глави Сплит Кожа Цвет ФОРМА САМ Облека Додатоци ?

Патент Извлекувач Глава Патент Лизгач Глава Патент Лизгач Занаети За Шиење Сврзувачки Елементи Патент Извлекувач Глави Сплит

DEN 175.68
Стока
Достапно е за нарачката

патент извлекувач глава патент лизгач глава патент лизгач занаети за шиење сврзувачки елементи 5 парчиња Патент Извлекувач Глави Сплит Кожа Цвет ФОРМА САМ Облека Додатоци За Шиење Виолетова Спецификација : Тип На Предмет : Патент Извлекувач Материјал За Глава : Сплит кожа + златна додатокс големина : Прибл. 3,5 х 2см / 1,4 х 0,8 Внатрешен Дијаметар Големина : Прибл. 1см / 0.4 неколоропционално : Розова, Виолетова, Сина, Кафеава, Кафеава Жолта Пакет Листа : 5 х Патент Извлекувач Главата Изработена од сплит кожа и златни додатоци, со исклучителен изглед. Одлична изработка, совршена замена за скршената глава за влечење патент. Погоден ЗА самостојна рачно зашиена облека, токи за багаж и приврзоци итн. Изгледот на обликот на цветот може да биде одлична декорација за облека или чанти. Достапно во пет бои за избор : Розова, Виолетова, Сина, Кафеава, Кафеава Жолта.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата