• Свеж
Светлина Божиќ Ирваси Соба Орнаменти Божиќ Партија Украси За Дома Градина Двор Куќа

Светлина Божиќ Ирваси Соба Орнаменти Божиќ Партија Украси За Дома Градина Двор Куќа

DEN 265.28
Стока
Достапно е за нарачката

Ве молиме, љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Ксин Бегај од пазарот Оуојбај.ПРЕДВОДЕНА Светлина : овие украси ОД ирваси ИМААТ ЛЕД светла кои не САМО што го осветлуваат вашиот дом, туку создаваат и пријатна атмосфера што прави да се чувствувате удобно. ОВИЕ LED светла трошат помалку енергија и работат долго време.Совршен Подарок : идеален подарок за возрасни, деца, момчиња и девојчиња На Божиќ, Нова година или Ден на Децата.Материјал : Акрилна Големина На А, Б : 1,5 Метри, 10 Светла Големина На Ц, Д : 3 Метри, 20 Светлосни Напојувања НА А, В : Batt Батерија (Не Е Вклучена) Напојување НА Б, Д : ВКЛУЧЕН Е USB Пакет За Полнење : 1*Божиќни Иницијативи :  

Особините

Најдобрите понуди во категоријата