• Свеж
Дебеломер Покрива Врежана Предна И Задна Мгп Црна завршница сребрена ч одговара изберете: САТУРН СКАЈ, 2008-САТУРН СКАЈ РЕДЛАЈН

Дебеломер Покрива Врежана Предна И Задна Мгп Црна завршница сребрена ч одговара изберете: САТУРН СКАЈ, 2008-САТУРН СКАЈ РЕДЛАЈН

DEN 1439.20
Стока
Достапно е за нарачката

Комплет од 4 Капаци За Дебеломер MGP, 19003smgpbk, Врежан Преден и Заден Дел : MGP, Финиш На Црн Прав, Сребрени Знаци **Ви треба помош за наоѓање на вистинскиот модел на капакот на дебеломер за вашето возило? Кликнете Овде Барате поисплатлив начин за облекување на сопирачките? Уморни сте од пребојување на дебеломер? Не гледај понатаму! МГП е вашето решение. Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т-6061, секој капак на дебеломер е заварен ЗА цврстина, обложен во прав за издржливост и вклучува патентиран систем за прицврстување од нерѓосувачки челик. Карактеристиките вклучуваат значително намалување на прашината на сопирачките и дисипација на топлината на сопирачките. Секој сет е дизајниран специјално за дебеломер на сопирачките за да обезбеди соодветно поставување. Не се потребни лепила, ленти или модификации на дебеломер. Типичното време за инсталација е еден час од почеток до крај. Комплет од 4 Капаци За Дебеломер MGP, 19003smgpbk, Врежан Преден и Заден Дел : MGP, Завршна Обработка На Црн Прав, Сребрени Знаци : Гордо дизајнирани и произведени. Изграден од 6061-т6 воздушен алуминиум. Патентираниот систем за прицврстување ги одржува вашите капаци безбедни. Секој сет е дизајниран специјално за дебеломер на сопирачките за да обезбеди соодветно поставување. Карактеристиките вклучуваат значително намалување на прашината на сопирачките и дисипација на топлината на сопирачките. Не се потребни лепила, ленти или модификации на дебеломер. Завршница обложена со прав за долготраен стил. Цпу врежани ликови кои никогаш нема да изгребат. Изберете од повеќе бои и завршетоци. Типичното време на инсталација е 1 час од почеток до крај. Одговара Изберете : 2007 САТУРН СКАЈ 2008-2010 САТУРН СКАЈ РЕДЛАЈН и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата