• Свеж
Дозвола Женски Летни Секојдневни Сандали Дами Единечни Чевли Женски Летечки Ткаени Стари Патики Со Дебел ѓон Со Рамно дно

Дозвола Женски Летни Секојдневни Сандали Дами Единечни Чевли Женски Летечки Ткаени Стари Патики Со Дебел ѓон Со Рамно дно

DEN 303.84
Стока
Достапно е за нарачката

Обични Единечни Чевли Женски Патики Со Дебел ѓон Со Дебел ѓон Со Рамно дно, ве Молиме информирајте не за вашето барање што е можно повеќе за да можеме да ви помогнеме да ги задоволите вашите специфични потреби. Ние секогаш сме среќни да обезбедиме што е можно повеќе помош.Забелешка : бидејќи различни компјутери прикажуваат различни бои, вистинската боја може да биде малку поинаква од горната слика.Потсетник : ве Молиме изберете ја големината според типот на стапалото за различни типови чевли.опис : Пол : Женскиупер материјал : пусол материјал : Еваинсол материјал : Пусезон : Пролет и Летоприменлива сцена : надворешна/дневна/забава/работа/слободно време : секојдневен, модерен, стил на колеџ стил : метод на тркалезно затворање на главата : форма на Фител : Зголемување на висината На Клин пета : Должина На Јестуб : висина На Ниедна Пета : 3кмпакување : 1 пар чевли (без кутија за чевли )éd Задебелен Мек Ѓон ® Горните Карактеристики широки Ремени за издржлива Надворешност И Прилагодено Вклопување. Секој пат кога одите, можете да го почувствувате процесот на тонење и скокање со Задебелен Мек Ѓон, исто толку удобен како и одење по софа. €Нелизгачки Ѓон Q : овие модни секојдневни влечки/летни сандали/апостолки имаат ѓон што не се лизга, што ви овозможува непречено да одите без разлика дали сте во бања или на отворено на лизгав пат. ●Есенско Лето Од Суштинско Значење ● Без разлика дали носите шорцеви, фармерки, Маици или слатки здолништа, едноставни сандали за да направите секоја едноставна облека да изгледа веднаш стилски. не само како домашен чевел во затворен простор, туку може да се користи и на отворено за време на пешачење, купување, запознавање, одмор на плажа, забава во базен, патувања и забави. ●Стилски Флип Апостолки Сандали За Лето 2023 Година : овие нови женски сандали/флип флоп со различни трендовски бои, стилот на боја има целосно чувство за постоење како летото, истакнувајќи различни стилови. На располагање ви се сите видови бои. КОЈА ГОЛЕМИНА ТРЕБА ДА ЈА КУПАМ : големината на оваа сандала е малку посебна. Нашата големина Е азиска големина, предложете избор на поголема големина. Ве молиме проверете го описот на нашата големина или консултирајте се со нас кога ќе го купите, надевајќи се дека ќе ви помогне да ја изберете вистинската големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата