• Свеж
Гилдан Женски Атлетски Мек Памучен Дуксер Од Руно Од Руно

Гилдан Женски Атлетски Мек Памучен Дуксер Од Руно Од Руно

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Од вежбање до разладување, Дуксерот На Женскиот Екипаж На Гилдан ја завршува работата. Тоа е мешавина од памук/поли и опуштено вклопување значи дека можете да останете удобно да се движите онолку (или малку) колку што сакате. Направено за меко чувство и помалку пилинг, ова е издржливиот врв што ќе го посегнете повторно и повторно. Гилдан е еден од најголемите светски вертикално интегрирани производители на облека и чорапи. Гилдан користи памук одгледуван во САД, што претставува најдобра комбинација на квалитет и вредност за производите од гилдан памук и памук. Од 2009 година, Гилдан гордо ја прикажува ознаката ЗА ПАМУК ВО САД, лиценцирана од меѓународниот совет за памук, на материјалите за пакување и испорака на производи на потрошувачите. Програмата за животна средина на гилдан постигнува две основни цели : намалување на нашето влијание врз животната средина и зачувување на природните Ресурси што се користат во нашиот производствен процес. На сите оперативни нивоа, Гилдан е свесен за фактот дека работиме како дел од поголема единица : околината во која живееме и работиме. Од вежбање до разладување, овој пријатен женски дуксер ја завршува работата. Тоа е памучна/поли мешавина и опуштено вклопување значи дека можете да сметате на тоа за удобност. Со меко чувство, помалку пилинг и без лабави нишки, и овој квалитетен врв е издржлив. Машина за перење и изградена да трае, ова е омилениот што ќе го посегнете повторно и повторно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата