• Свеж
Американски Кинолошки Клуб Дентакаре Дневна Орална Нега Јогурт Вкус Со Пеперминт И Магдонос Масла-ПК, 20. ПАКЕТ

Американски Кинолошки Клуб Дентакаре Дневна Орална Нега Јогурт Вкус Со Пеперминт И Магдонос Масла-ПК, 20. ПАКЕТ

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Кучињата Ќе го сакаат Секојдневното лекување На Акц Дентакаре За Орална Нега. Одлично уживање за дегустација направено со Вкус На Јогурт со Масла Од Нане и Магдонос. Помага во отстранување и контрола на таложење на забен камен кога се џвака. Може лесно да се скрши за да се обезбеди соодветна големина на хранење. Доаѓа во пригодна торбичка со 20 броеви. ТРЕТИРАЈТЕ ПЕПЕРМИНТ ЗА КУЧИЊА/ЈОГРТ 20 CT : Доаѓа во пригодна торбичка што може повторно да се затвори. Помага да се отстрани таложењето на забен камен кога се џвака. Одлична Дегустација. Помага во отстранување и контрола на таложење на забен камен кога се џвака. Може да биде скршена големина на хранење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата