• Свеж
1998-Форд Ренџер И Експлорер Седиште За Јаглен Автомобилско Седиште Опфаќа А77

1998-Форд Ренџер И Експлорер Седиште За Јаглен Автомобилско Седиште Опфаќа А77

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

3 Слојна Автомобилска Ткаенина : - овој капак за седишта во стилот на тапацир е произведен за издржливост и изглед, и како резултат на тоа е една од најпродаваните навлаки за седишта на пазарот За Камион Форд Ренџер 60/40 Поделено Седиште на Клупата. Направен е специјално за да ги заштити вашите оригинални фабрички капаци на седиштата од прекумерно абење предизвикано од деца, кучиња (домашни миленици) и од други тешки намени. Сите шевови се двојно зашиени за дополнителна издржливост. Фитмент (1998 - 2001) Форд Ренџер Висок Заден Фронт 60/40 Стил Сплит Клупа Седиште Покритие. Обликуван Висок Потпирач За Глава На Грбот И 60/40 Поделено Седиште На Клупата. Претходно Третирани Со Штитник за дамки (заштитник за дамки). Изработен Од Врвен 3 Слој Квалитетен Автомобилски Материјал Од Ткаенина. Real Seat Covers за Квалитетот На 3 Слој обичај направени За Точно Се Вклопуваат.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата