• Свеж
Викерман 6 Вино Светка Топката Украс, По Торба

Викерман 6 Вино Светка Топката Украс, По Торба

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Викерман 6 " Вино Светки Топката Украс. Овој украс има завршница со светки што ќе додаде трепет на секој проект за украсување празници. Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење и користи дупчено и жично безбедно капаче за сигурно закачување. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Вклучува 4 орнаменти по пакување. Викерман 6 " Вино Светки Топката Украс Дупчат 4/Торба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата