• Свеж
Мало Богатство Бебе Момче Памучно Боди, Панталони И Чевли, Млечен Стомак, 6 Месеци

Мало Богатство Бебе Момче Памучно Боди, Панталони И Чевли, Млечен Стомак, 6 Месеци

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

Малку богатство боди, панталони и чевли се симпатична, модерна облека за облекување на вашето бебе за еден ден надвор. Вашето малечко ќе биде најстилското, најудобно бебе во соседството со нашето боди и панталони и соодветен пар чевли. Мало Богатство Бебе Момче Памучно Боди, Панталони и Чевли 3 парчиња Комплет, Млечниот Стомак е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува боди, панталони и чевли. Облека направена со 100% памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапна, висококвалитетна облека за внатре и на отворено.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата