• Свеж
Машки Класични Карго Шорцеви Секојдневни Летни Лабави Шорцеви За Влечење Еластичен струк Лесен Отворен Пешачење Краток Мулти-Џеб

Машки Класични Карго Шорцеви Секојдневни Летни Лабави Шорцеви За Влечење Еластичен струк Лесен Отворен Пешачење Краток Мулти-Џеб

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Машко Лето На Отворено Обични Крпеница Шорцеви Плус Големина Спорт Shorts Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни Згодни3.Удобен материјал, погоден за различни прилики.4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.Носењето на Овие Панталони ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добие многу пофалби.Сезона : Лето : малеокација : отворено, слободно време, дневно материјал : 98% тип на памучна шема : цврст стил на боја : модерен и лежерен дебелина : стандарден метод на перење : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 ЕЕЗ МАШКИ ШОРЦЕВИ ЛАБАВО ВКЛОПУВАЊЕ. Со лабаво вклопување низ шорцевите, овие товарни шорцеви седат на половината за природна удобност. Овие шорцеви имаат доволно простор за движење, што ги прави одлични за планинарење или активности во дворот. КЛАСИЧЕН ТОВАР. Нашите товарни шорцеви се направени од издржлив памук и Полиестер за трајна удобност и повеќекратно носење.Овие релаксирани товари се дизајнирани со доволно складирање кога сте во движење. Повеќе џебови се поставени долж страните, напред и назад. Дизајн : Модата и дизајнот ве прават попривлечни. Секоја облека мора да помине ригорозно тестирање за доказ за извонредност во дизајнот и конструкцијата.Ние сме фокусирани на создавање прифатлива, висококвалитетна и долготрајна секојдневна облека на која можете да се потпрете. Прилика : Овие шорцеви се совршени за вашето секојдневно носење, активност на Отворено, Работни Состаноци, Шопинг, Клуб, Фестивал, Секоја пригода е совршена Во Пролет, Лето и Есенска Забава. Натпревар : овие машки шорцеви се лесни, растегливи и дишат на вашата кожа. Ќе останете удобни цел ден. Совпаѓајте со Вашата Маица, кошула, јакна, палто и Патики, сите се совршени модни колокации.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата