• Свеж
Нананла Женски Краток Ракав Еднобојна Лабава Половината Обична Кошула Фустани

Нананла Женски Краток Ракав Еднобојна Лабава Половината Обична Кошула Фустани

DEN 267.04
Стока
Достапно е за нарачката

За . Должина На Фустан : Миди. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип Ракав : Редовни. Деколте : Јака надолу. Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Ткаени. Модел : Цврст. Стил : Кошула Фустан. Затворање : Копче. Повод : Повик. Акценти : Џебови. Сезона : Лето. Половината : Лабава половината. Оддел : Женски Краток Ракав;Јака надолу. Слободно време. Женски Фустан. Фустан Стил : Кошула Фустан. Лабава Половина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата