• Свеж
Три Боја Мек Уметник Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Три Боја Мек Уметник Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 223.52
Стока
Достапно е за нарачката

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Три Боја Маица За Уметник мек прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Три Боја Мек Уметник отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата