• Свеж
Bucilla Чувствува Порибување Апликација Комплет 18 Лонг-Шеќерна Самовила

Bucilla Чувствува Порибување Апликација Комплет 18 Лонг-Шеќерна Самовила

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Празничните дизајни, квалитетни материјали и дарежливите украси продолжуваат да ги прават комплетите од филц Од Бучила омилена традиција на шевовите. Овој пакет содржи филц со печат, памучен конец, школки и мониста одделени во боја, две игли и упатства. Дизајн : Шеќерна Самовила. Завршени димензии : долги 18 инчи. Bucilla Чувствува Порибување Апликација Комплет 18" Долго-Sugarland Самовила.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата