• Свеж
Flashtech ПРЕДВОДЕНА RGB Мулти Боја Хало Прстен Фарови Комплет За Dodge Ram Меморија 94 - Со ColorFuse Bluetooth Rf Далечински & СТАН

Flashtech ПРЕДВОДЕНА RGB Мулти Боја Хало Прстен Фарови Комплет За Dodge Ram Меморија 94 - Со ColorFuse Bluetooth Rf Далечински

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Dodge Ram Меморија 1994-2002 V. 3 Фузија Промена На Бојата LED Хало Фарови Комплет Со Bluetooth Rf Далечински Управувач, првично дизајниран и уникатно произведен Од Flashtech, се најнапредните хало комплет некогаш дизајниран. Флештек?технологијата за промена на бојата на фузија ја елиминира фрустрацијата од изборот на само една боја на ореол и овозможува целосно прилагодување на ореолот со притискање на копче. Flashtech Фузија Боја Менување на хало колекции доаѓаат со се што ви треба за да додадете впечатлив изглед на вашите постоечки фарови, вклучувајќи сопствени ореоли специфични за возилото, комплетни инструкции за инсталација и надворешни led драјвери, кои можат да се монтираат надвор од склопот на фаровите, овозможувајќи едноставна замена на приклучокот и играта доколку се појави дефект.Colorfuse bluetooth контролорот на Flashtech со rf далечински управувач го обезбедува најдоброто од двата света за контролирање на вашите ореоли и со апликација за паметен телефон и со безжичен rf далечински управувач. Со моќен безжичен РФ контролер преполн со опции подгответе се да ги направите вашите ореоли Строб. Бледнее и Пулсот. Апликацијата Colorfuse е преполна со најнапредни карактеристики : прилагодена боја, контрола на музика и микрофон, како и функција за совпаѓање на бојата на камерата што им овозможува на вашите ореоли да одговараат на која било боја на која ја насочувате камерата! Подгответе се да се издвоите од толпата со најнапредниот halo rgb Bluetooth контролер некогаш произведени!Flashtech V. 3 Фузија Боја Промена На Фаровите Хало Комплет Вклучува : Возило Специфични Компоненти : Dodge Ram Меморија 1500 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002(2) В. 3 Промена На Бојата На Фузија Прстени Со Ореол Со Средно Светло(2) Надворешни Led Драјвери(1) Далечински Управувач Bluetooth(1) Целосен Водич За Жици И Инсталацијасе што ви треба за да додадете Ореоли на постојните фарови * ова Е КОМПЛЕТ За Led Ореол и не вклучува нови Склопови На Фарови Компатибилни со : 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002 Доџ Рам 1500. Bluetooth овозможено далечинско обезбедува бескрајни опции за боја со тркало во боја контролирано директно од вашиот паметен телефон. Надворешни led драјвери, овозможува едноставна замена на приклучокот и играта. Вклучува В. 3 Ореоли За Промена На Бојата На Фузијата и за левите и за десните склопови на фаровите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата