• Свеж
Акиихол Јога Панталони За Жени Плус предзнак Чизми Јога Панталони Основен Тренинг За Прави Нозе Стомак Контрола На Одблесокот

Акиихол Јога Панталони За Жени Плус предзнак Чизми Јога Панталони Основен Тренинг За Прави Нозе Стомак Контрола На Одблесокот

DEN 367.84
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Беспрекорен Колк Тесен Висок Струк Еластични Панталони За Вежбање Јога Панталони Јога Панталони Со Џебови За Жениматеријал : Најлон,Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 270гр. големина На Пакетот : 28х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате. Ве Молиме Запомнете : Бојата Може Малку Да Се Разликува Од Сликата. Удобен Висок Струк : Еластичен Појас Со Широк Струк За Покривање На Папокот кој обезбедува Контрола на Стомакот и Не Би Паднал. Погоден За Капри, Тренингот, Фитнес. Ултра-Растегливо Вклопување ( Доволно дебелина Со дишење : Без Проѕирен) Одликувајќи се со супер мек и пријателски за кожата материјал, Хеланките за Вежбање ја отстрануваат влагата со четиринасочен материјал за истегнување кој промовира и компресија и поддршка. Покрај тоа, препоните со шипки за максимизирање на слободното движење и блокирање на шевовите за да се минимизира триењето и триењето ги прават овие хеланки за жени совршен Јога Панталон за вежбање. За Секојдневно Носење : Ткаенините имаат поприродно чувство од полиестерските што го прави совршен за секојдневно носење.Овие Јога Хеланки можат да дејствуваат и како удобна облека за обликување што ве држи прегрнати и витки. Странични Џебови И Внатрешен Џеб : Повеќе не грижете се за вашите најважни работи како што се телефон, паричник, пешкир за пот кога го правите секој тренинг благодарение на два големи џебови од двете страни. Скриен внатрешен џеб во задниот појас е дизајниран за погодно складирање на вашите клучеви, кредитни картички или други мали предмети.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата