• Свеж
WB28T GE Браник OEM WB28T10278

WB28T GE Браник OEM WB28T10278

DEN 447.84
Стока
Достапно е за нарачката

* wb28t10278 ge браник oem wb28t10278* оем производител бренд : општи електрични* oem опис : "опсег црн браник " * точка состојба нови* 90 ден гаранција од производителот.* сосема нов оем дел.* оем квалитет, оем замена дел.* сите делови се специфични за моделот, ве молиме испратете ни порака со вашиот модел # и сериски # за да можеме да се осигураме дека ова одговара на вашиот апарат.* сите гаранции бараат број на модел и сериски број исклучен од апаратот на кој биле инсталирани.* повеќето предмети се 1 пакети, освен ако не е конкретно наведено дека тоа е 2 пакет. WB28 T10278 GE Браник OEM WB28 T10278.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата