• Свеж
Каи Инспирира Цитрус нож 4 в Обвивка

Каи Инспирира Цитрус нож 4 в Обвивка

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Цитрусниот нож е совршен за лупење и сечење мал цитрус колекцијата Инспирира нож, со високи перформанси, увезен германски челик за сечила-го отелотворува квалитетот. Целокупната шема на зачукувано сечило го намалува влечењето на сечилото. Индивидуалните воздушни џебови брзо ослободуваат храна. Прекрасната шема на сечилото ќе има вашите ножеви да изгледаат остри во кујната.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата