• Свеж
Вулверин Возрасни Класичен Мускулен Костим

Вулверин Возрасни Класичен Мускулен Костим

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Сега можете да бидете Човек Од Челик без да се обврзете на цел костим благодарение на Овој Машки Бетмен Против Супермен : Зора На Правдата Супермен Мускулите Градите Врвот Костим. Оваа кошула со долги ракави е изработена од сјаен син материјал со поместени мускули преку градите и рацете за да одговара На фигурата На Супермен. Шиењето го нагласува црвениот и жолтиот криптонски симбол на надеж дека повеќето Земни се мешаат Со С на градите На Супермен давајќи му текстура, 3Д изглед. Црвената наметка што ќе стигне до половината го комплетира изгледот На Супермен, но исто така може да се отстрани од костимот доколку е потребно. Завршете го овој секојдневен костим со пар свои сини панталони и чевли. Овој костим може да се користи за обични забави За Ноќта на Вештерките или за супер обожавателите да го носат на премиерата на филмот. Вулверин Возрасни Класичен Мускулен Костим.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата