• Свеж
Мотоцикл Автомобил Сопирачка Крварење Спојката Крварење Алатка Начин Вентил И Цевка Комплет

Мотоцикл Автомобил Сопирачка Крварење Спојката Крварење Алатка Начин Вентил И Цевка Комплет

DEN 2719.84
Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристики : * оваа листа е комплет за крварење на сопирачките за мотоцикли.* Сосема нов и квалитетен.* Внатрешниот вентил го спречува воздухот да се вовлече во системот . * Алуминиумско тело за отпорност на корозија од течноста за сопирачките* Лесно за инсталирање. Спецификации : * Материјал : Алуминиум И Гума* Вкупна Должина : 45см/17,72 инчи(приближно)* Должина На Вентилот : 55мм/2,16 инчи(приближно)* Внатрешен Дијаметар На Цевката : 5мм/0,2 инчи(приближно)* Надворешен Дијаметар На Цевката : 8мм/0,3 инчи(приближно)* Боја : Како Што Покажуваат Сликите Содржина На Пакетот : 1* Комплет За Алатки За Крварење На Сопирачките Забелешка : вистинската боја На предметот може да биде малку Поинаков Од Сликите Прикажани На Веб Страницата Предизвикани Од Многу Фактори Како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината нашите производи се направени Од еколошки материјали, безбедни И нетоксични И нема Да предизвикаат штета На Човечкото Тело. Ве молиме внимателно прочитајте го упатството за производот пред да го купите и користете го правилно според чекорите за работа. Ако наидете на какви било тешкотии или проблеми за време на употребата, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе ги решиме за вас што е можно поскоро. Вашата поддршка е движечка сила за нас да одиме напред и со нетрпение очекуваме да го споделиме вашето искуство и искуства со нас. За проблемите со квалитетот или дефектите на самиот производ, ќе обезбедиме безусловна услуга за враќање или поправка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата