• Свеж
Главни кадифни подножје на микрофон

Главни кадифни подножје на микрофон

DEN 471.84
Стока
Достапно е за нарачката

Започнете се со овој мрежен кадифен подножје на микрофон. Ова парче е одлично за креветот, каучот или подот и со опциите за боја, сигурно ќе најдете нешто што совршено одговара на вашиот декор за дома. Главни кадифни кревети за микрофон : цврста перница во боја на цврста боја. 100 проценти пополнување на полиестер. Работи добро на креветот или на подот. Достапно во најразлични бои.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата