• Свеж
Без граници Јуниорс Дастер Кардиган со дијамантска шема, големини XS-3XL

Без граници Јуниорс Дастер Кардиган со дијамантска шема, големини XS-3XL

DEN 559.84
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа дијамантска шема Дастер Кардиган од без граници нуди разигран дизајн кој е исто толку функционален како и трендовски. Отворениот фронт и опуштено вклопување го олеснува положбата. Нема џебови за панталони? Нема проблем - џебовите на лепенка ги одржуваат вашите најважни работи. Исто како топла прегратка, овој дастер кардиган ве опкружува во мекост и изгледа одлично слоевит над вашата омилена маица или шик каросерија. Само на. Материјал : 72% акрилик/25% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : средна тежина. Деколте : Отворено. Затворање : Отворен фронт. Ракави : Долго. Ockебови : 2 предни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Сеопфатна шема; ребрести манжетни. Јуниорс дијамантска шема Дастер Кардиган од без граници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата