• Свеж
Трговска марка уметност црвена на бела серија платно уметност од Никол Дитц, 18х24

Трговска марка уметност црвена на бела серија платно уметност од Никол Дитц, 18х24

DEN 1530.08
Стока
Достапно е за нарачката

Подготвени за презентација без обесени giclee. Платно и дрво. 18 "x 24". Никол Дитц. Скоро не се разликува од оригиналот. Квалитет на галеријата!. Совршена декорација за домот, канцеларијата или галеријата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата