• Свеж
Сребрен дијамантски пејв мал обрач

Сребрен дијамантски пејв мал обрач

DEN 399.84
Стока
Достапно е за нарачката

Стерлинг сребрен обрач со тркалезни дијаманти обетки (сребрена дијамантска песка мала обрачка) Стерлинг сребрен обрач, тркалезни дијамантски обетки (обетки од силвер) (сребрена дијамантска песка мала обрачка) d : 0.06 (), huggie, обрач, прегратка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата