• Свеж
Студио Винвуд студио „Слатка заб“ мода и глам врамен wallиден печатење - розова, сина боја

Студио Винвуд студио „Слатка заб“ мода и глам врамен wallиден печатење - розова, сина боја

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Сладок заб, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, овој врамен wallиден печатење од Wynwood Studio е совршен завршен допир на вашата тема за домашни украси. Нашата wallидна уметност е внимателно завиткана со слој на завиткување на смалување што ја штити површината, а потоа завиткана со тешки меурчиња, обезбедувајќи го безбедното пристигнување во својот нов дом. Овој народ и портрети уметнички принт е совршен завршен допир на вашата тема за домашни декор. Тој е одржлив и пријателски за шумите. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата