• Свеж
Snapper 60V AH батерија 2905902

Snapper 60V AH батерија 2905902

DEN 2314.88
Стока
Достапно е за нарачката

Snapper 60 V тревник и градинарски систем нуди моќни и сигурни алтернативни алатки за гас по голема цена без моќност и перформанси на самафицирање. Комплетен систем има шест алатки на една батерија. Косете, исечете, издувајте и разпуштете ја вашата работа во дворот без кавга за гас. Snapper 60 V 2 AH Батерија : Првите 60 V батерии на индустријата моќ повеќе алатки. 3x поголема моќност од 20 V. Премиум гас алтернативна моќност. Добијте до 1.000 обвиненија без загуба на власт со текот на времето. Компатибилен со Charger Model S60 CH.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата