• Свеж
Сензор за положба на коленестото вратило од 5S мотор

Сензор за положба на коленестото вратило од 5S мотор

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Сензорот за положба на коленестото вратило на моторот WVE изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме сензор за положба на моторните вратила за буквално секој автомобил на патот денес. Сензорот за положба на моторот WVE мотор е достапен за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. WVE 5 S12221 Сензор за положба на моторот на моторот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата