• Свеж
Chaps Men's 6 новини за печатење на пливање со истегнување, до големина 3XL

Chaps Men's 6 новини за печатење на пливање со истегнување, до големина 3XL

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Она што беше лансирано во 1978 година, бидејќи традиционалната облека за мажи прерасна во бренд за живот. Колекцијата за мажи Chaps вклучува удобни ткаенини управувани од перформанси кои ви овозможуваат да се чувствувате опуштено и самоуверено во текот на целиот ден. Уште релевантно, секогаш релативно, нуркајте во следниот ден на плажа со пар стебла за пливање или чувар на осип што останува верен на поглаваната оригинална духовна традиција. Еластична половината. Странични џебови. Кратка постава. UPF +50. Машинско миење. Функционално влечење на половината.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата