• Свеж
Sleep & Co Women'sенски 2-парчиња облечена и панталони за спиење

Sleep & Co Women'sенски 2-парчиња облечена и панталони за спиење

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Опуштете се, одморете се и уживајте во ултра мекоста на оваа кадифен наметка и пантолоните за спиење поставени од пантолоните за спиење : Allover Print, влечење на еластична половината со акцент на лента. 100% полиестер. Рачно миење. Направено во Кина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата