• Свеж
Перформанси на девојчињата hi-lo активна маица

Перформанси на девојчињата hi-lo активна маица

DEN 479.84
Стока
Достапно е за нарачката

Проток, воздушен и мек, атлетски дела девојки? Hi-lo dolman Performance Tee е квинтесенцијално лето и пролетно атлетско носење на врвот. Чувството со мека рака на четканата маичка најдобро се пренесува со пренесување колку е мазно се чувствува против кожата. Без разлика дали вашата девојка ја носи на училиште или за повеќе спортски активности, таа ќе сака како може да се спари со хеланки, фармерки, шорцеви, здолништа, па дури и скитници. Врвот е великодушно со големина, давајќи her поширок спектар на движење, како и леснотија на движење? Нема тесни ограничувања тука. Замислете го вашето малечко желно да извршите неколку картони пред вас! Со оваа мета, таа ќе може да скокне, да се тркала и да се тркала лесно. Поради пократките ракави, таа ќе се чувствува поладно и посвежо кога температурата се искачува над нивото на удобност, а технологијата за влага на влагата на кошулата ќе ја исфрли потта од нејзината кожа, одржувајќи ја убаво и суво. Ова симпатично атлетски работи девојки? Hi-lo Dolman Performance Tee доаѓа во разни бои на Хедер со зашивање на контраст. Исто така достапни во сетови од два. Атлетски работи девојки Hi-lo Doman Performance Tee : 100% полиестер. Лабаво вклопување. Чувство на мека рака. Мека четкана маичка. Технологија на влага за влага Driworks. Издвоени ракави на Долман. Етикета без TAGL за удобност. Hi-lo назад полите. Достапно во разновидни бои. Кликнете овде за пакет 2 PK. Машина за перење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата