• Свеж
Време и вина женска плетена слајд сандала

Време и вина женска плетена слајд сандала

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа плетена слајд сандала од време и TRU е шик главен за потоплите месеци. Од фармерки и шорцеви до фустани што течат, ова лесно вклучено/исклучено слајд парови лесно со вашата гардероба за одмор. Отворен пети. Стилот на лизгање. Запрепастена двојна лента горната. Полиуретанска надворешна плоча. Избришете чиста. Увезени. Затегнати слајд сандали за жени од време и Тру.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата