• Свеж
Без граници на супер високи издишени мами фармерки на јуниори

Без граници на супер високи издишени мами фармерки на јуниори

DEN 326.40
Стока
Достапно е за нарачката

Мама стил со максималистички допири, без граници уништени мама фармерки дефинитивно не се парови на вашиот родител. Врвот на овој изглед со симпатична исечена мета и патики за уличен стил. Материјал : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Подигање : Висок пораст. Затворање : ZIP-FRONT; Затворање на копчињата. Ockебови : Стајлинг со 5 џеб. Карактеристики : уништени детали. Деструирани мајки фармерки за жени од без граници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата