• Свеж
Зимска сцена со снежни дрвја, празник графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

Зимска сцена со снежни дрвја, празник графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 3461.76
Стока
Достапно е за нарачката

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајна поддршка на MDF, а потоа совршено завршени . Уметничките дела се однесуваат на дрвја, растенија, ела, борови, Божиќ, зима, сезонски , Снег, пејзаж. Дизајн од Каверли Смит. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата