• Свеж
јас играм. Бебе момчиња за сончање Рашгуар со едно парче костим за капење, UPF 50+

јас играм. Бебе момчиња за сончање Рашгуар со едно парче костим за капење, UPF 50+

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Дозволете му да се распрсне со ова сончање сончање од јас играм. Овој едно парче костим за капење за момчиња обезбедува целодневна, целосна покривка, UPF 50+ заштита од сонце без да нанесувате сончање на нежната кожа на бебето. Затегнатиот, брз сув материјал и споевите на рамнини се удобни и му овозможуваат на бебето слободно да се движи и да игра активно. Родителите го сакаат отворањето на ногата за удобно менување на пелена, а предниот патент овозможува лесно и исклучување. UPF 50+ заштита од сонце. Материјал за брзо сушење за активна игра. Отворање на ногата за удобно менување на пелена. Затворање на предниот патент за лесно вклучување и исклучување. Меди споеви за дополнителна удобност. Раглански ракави за слобода на движење. 85% полиестер/15% еластан. Машина за перење. Увезени. Костим за капење на момчињата за капење од I Play.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата