• Свеж
Органски слоеви на Органски слоеви на Авалон, Органски слоеви, килим или тркач, повеќе големини

Органски слоеви на Органски слоеви на Авалон, Органски слоеви, килим или тркач, повеќе големини

DEN 464.00
Стока
Достапно е за нарачката

Овој килим за органски слоеви на Домашот Кандер Авалон е обележана со едноставна и суштинска естетска дизајн со мат пигментирани бои и едноставни модерни обрасци мешани за животен изглед. Колекцијата Кандер може да се пофали со меко, текстурирано предиво во висок куп за кадифен чувство под нозете. Задушени бои, како што се смирувачки средни тонови на сребрена пепел, мека питтер, челична сина боја, сина пена, златно жолта, црвена кафеава и тиква лате, прават лесна палета на бои за дизајн. Машина ткаена од дамки и избледени полипропиленски влакна. Кадифен .39 инчи исечен купка за килим. Семејно пријателско, во боја и издржлив. Повеќе големини на располагање, вклучително и тркач. Се препорачува рампа за килими.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата