• Свеж
Напаѓач на момчињата Reebok Half Zip Hoodie, големини 4-18

Напаѓач на момчињата Reebok Half Zip Hoodie, големини 4-18

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Момците на Рибок „Штрајкувач 2.0“ половина од патент џемпер со долги ракави е совршен стилски изглед. Совршен да го задржи удобно и стилски на неговите активности или денови на слободно време. Џемперот на екипажот Pulloverce го одликува нашето лого на Делта на потписот Reebok. Предниот џеб за затворање на товар е совршен за складирање на најважните работи, со страничен поштенски џеб за дополнително складирање. Пулвер со качулка е совршена лесна качулка направена за положување, со постава за мала мрежа. Ракавите имаат внатрешна еластична на отворањето на ракавот за совршено вклопување. Момци на Рибок. Худ. Активна облека/атлетизност. Карго џеб. Објавени со мала мрежа за дупчење, суво на ниско ниво . 90% полиестер /10% распон ткаен. 1/2 поштенски худи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата