• Свеж
Tuphely Industries Тропски фламинго базен одморалиште графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Ziwei Li

Tuphely Industries Тропски фламинго базен одморалиште графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

DEN 639.68
Стока
Достапно е за нарачката

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : животно; Растенија; Птица; Фламинго; Стадо; Клун; Дрво, палма, тропска. Дизајн од Зивеи Ли.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата