• Свеж
Чудата на жените Мери Janeејн пумпи

Чудата на жените Мери Janeејн пумпи

DEN 640.00
Стока
Достапно е за нарачката

Трендовски, со класичен допир, C. Чудо од Мери Janeејн пумпи додава пизаза на кој било изглед. Одликувајќи се со повисока потпетица и двојна тока пред, овие елегантни чевли изгледаат спектакуларно со фустани, здолништа и фармерки. Идеален избор за носење на празници исто така. Исклучиво на. Материјал : вештачки горен; Рачно изработен ѓон. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Висина на пета и тип : 3 ”блок пета. Затворање : стилизирање на лизгање; Две предни ленти со токи со златен тон Ц-лого. Карактеристики : тркалезна пети; Лесно перниче со нозе. Мери Janeејн пумпа за жени од В. Чудо. Истражете го шарениот, шик и модерен свет на C. Wonder. Откријте паметни, софистицирани и без напорни стилови за работа и играјте… Погледнете го чудото за сето тоа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата