• Свеж
Глава маичка за машка хипертек

Глава маичка за машка хипертек

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Засилете ја вашата активна облека и добијте ја удобноста и поддршката што ја сакате со маица за изведба од главата. Оваа кошула со атлетска маичка е направена со ткаенина што се суши, дизајнирана да ја здобие влагата од вашата кожа. Останете суви и удобни за време на вежби со висок интензитет и никогаш не жртвувајте го тој последен претставник заради пот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. лесна. Екипаж. Кратки ракави. Влага за губење. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машка маица за изведба на мажите од главата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата