• Свеж
Време на одмор Декоративно метално поштенско сандаче

Време на одмор Декоративно метално поштенско сандаче

DEN 879.84
Стока
Достапно е за нарачката

Ова рачно изработено метално декоративно поштенско сандаче е изработено од челик со цврста конструкција и финиш обложена со прав. Зборувањата на поштенското сандаче се врежани и обоени со рака. Време на одмор Декоративно метално поштенско сандаче : Цврста рачно изработена конструкција. Прашок обложен за употреба во затворен/отворен простор. Врежани и рачно насликани текстови. Работно метално знаме од страна.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата