• Свеж
Панталони заштеда на обичај вклопуваат автомобили душеци за Крајслер Цела временска заштита тешка миризба црна боја

Панталони заштеда на обичај вклопуваат автомобили душеци за Крајслер Цела временска заштита тешка миризба црна боја

DEN 479.84
Стока
Достапно е за нарачката

Изберете го вашиот модел за автомобил за сопствени вклопувачки автомобили. Панталони Saver Custom Fit 4 PC Mat Mat Set за Chrysler 200 2020 : Дизајнирано точно одговара на сложените контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Нема завртки, завртки, сврзувачки елементи и не е потребно сечење. Вашите душеци можат да се инсталираат во вашето возило за само секунди . Сите временски перформанси : Направени од нетоксични, отпорни на абење, рециклирани ПВЦ, панталони без БПА се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и трајноста до минус 76 ° F (-60 ° C). Дизајн на лизгање : Да се ​​задржи душекот секогаш на место доаѓа со гумени грицки на дното-и добијте целосна влечење и удобност на нозете додадени ерогономски жлебови на врвот .. Водоотпорен : Патенден дизајниран конструирани линеарни и дијагонални гребени се поставени стратешки во длабокиот сад на овие душеци за да ги зголеми своите можности за стапици. Вода, снег, кал и остатоци се содржани и нема да избегаат или истекуваат во внатрешноста на возилото . 100% без мирис : дури и во голема топлина со затворени врати, нема мирис, така што сите патници се безбедни кога влегуваат во возилото ( Не е потребно емитување)! Направени од висококвалитетни полимери, нашите душеци за спасувачи се без мирис и нетоксични БПА бесплатно. Возилата не се изложени на штетни материјали и груби мириси .. Направено во Северна Америка : Гордо произведен во објектот Koolatron® во Брантфорд, Онтарио од членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата