• Свеж
Анџелес Доџерс

Анџелес Доџерс

DEN 480.00
Стока
Достапно е за нарачката

Лос Анџелес Доџерс бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Официјално лиценциран. Бренд : Брендирани со фанатици. Худ. Худ без влечење. Застани. Лесна качулка погодна за благи температури. Увезени. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Краток ракав. Материјал : 50% памук/50% полиестер. Графики за печатење на екран. Застани.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата